HEMEN ARA

Firmamız Hakkında

post-img-03-01
Batıkent Oto Kiralama

Batıkent Oto Kiralama Firması ilk olarak Ankara ilinde kuruldu. Ve Acar Oto Kiralama İsmi ile hizmetlerine devam etti. Ankara başta olmak üzere şubelerimizin olduğu bütün illerde verdiğimiz hizmeti müşteri memnuniyetini hep ön planda tutarak, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı içerisinde sunmaya devam ettik.

Firmamızda bulunan araçlar Full bakımlı, Rent A Car Kaskolu ve Full kaskolu olmak ile beraber siz değerli müşterilerimiz için her zaman kolay araç kiralama ve ekonomik araç konforunu sunuyoruz. Her bütçeye ve her ihtiyaca uygun en yeni otomobiller ve en iyi kiralama koşullarını, siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Globalleşen dünyanın globalleşen ihtiyaçları, günümüzde araç kiralamayı hayatımızın bir parçası haline getirmektedir.

Gerek şirketlerin, gerekse bireylerin araç ihtiyaçlarını karşılayan firmamız, her sınıf araç ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılamaktadır. Araçlarımız temizlikleri yapılmış olarak bulunduğunuz yere teslim veya dilediğiniz yerden teslim alma gibi değişik alternatifleri de size sunmaktadır, kiraladığınız aracımızı dilediğiniz yerden firmamıza teslim edebilirsiniz, ayrıca yabancı dil bilen (Almanca, İngilizce) şoförlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Kiralama Nasıl Gerçekleşiyor ?

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için tüm sorunları minimize ederek hareket ediyoruz. Araç kiralama aşamaları aşağıdaki tablomuzda yer almaktadır.
batikent oto kiralama aşamaları

%100 Müşteri Memnuniyeti

100 %
Bakımlı Araçlar
100 %
Müşteri Memnuniyeti
24
Saat Müşteri Desteği
150
Aktif Çalışan
Sizde Hemen Araç Kiralaya Bilirsiniz.
7/24 Müşteri Desteği ( +90 312 280 00 31 ) www.batikentotokiralama.com