HEMEN ARA

Ekonomik Araçlarımız

Ekonomik araçlarımız siz değerli müşterilerimize 7/24 kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir.Ankara havalimanına ulaştıktan sonra özellikle de yoğun dönemde önceden rezervasyon yaptırmış olmanız araç kiralamak için büyük kolaylık olacaktır. Ankara batıkent oto kiralama işlemleri konusunda yoğun dönemde siz değerli müşterilene daha iyi hizmet vermek için rezervasyon yaptırmanızı talep edebilir. Aracınızın kiralanması için gereken işlemlerin tamamlanmasının ardından aracınızı teslim alabilirsiniz.

 

Batıkent ekonomik oto kiralama işlemi için seçtiğiniz araç ve ehliyet yılının uyumlu olması istenir. Ek olarak kredi kartı kullanımınız da zorunludur. Bazen puan sorgulama bazen de provizyon adı verilen belli bir miktarın bloke edilmesi işlemi uygulanır. Bu işlem bir teminat olarak düşünülebilir. Araç tesliminden sonra otomatik olarak kaldırılır. Aracınızın km sınırı olup olmaması ve buna uygun paketlerin alınması konusunda yardım almanız gerekebilir.

Ekonomik Araçlarımız – Batıkent Oto Kiralama

Ek sigorta ve kasko da hayati öneme sahiptir. Navigasyon veya bebek koltuğu taleplerinizi de rezervasyon sırasında belirtmelisiniz. Tüm detayları görüştükten sonra araç kiralama sözleşmesini de imzalamanız istenir. Aracınızın teslim formu da tamamlandıktan sonra aracı formda yazılı şekilde aldığınıza dair bir imza daha alınır. Ardından aracınız teslim edilir.