HEMEN ARA

Lüks Segment Araçlarımız

Batıkent ucuz rent a car ve batıkent lüks araç kiralama firması olarak, en uygun fiyatlı ve kaliteli hizmeti sunmaktayız. Batıkent ve civarında hizmet veren kuruluşumuz, günün her saati hizmet vermektedir. Bu bakımdan müşteri memnuniyeti konusunda, olumlu yorumlar almaktayız. Araç kiralama, pek çok koşulda oldukça mantıklı seçeneklerden biridir. Araçlarımız, farklı periyotlarda kiralanabilir. Günlük kiralanabildiği gibi, haftalık ve aylık kiralamalar da söz konusudur. Özellikle, firma sahipleri için önerilen, uzun süreli araç kiralama seçeneklerimizdir. Diğer kısa süreli periyotlara nazaran, oldukça ekonomiktir.

 
 
 

Kiralama Avantajları
  • Sigorta + Kasko Masrafınız Olmaz.
  • Periyodik Bakım Masrafınız Olmaz.
  • Yazlık & Kışlık Lastik Masrafınız Olmaz.
  • Kaza Durumlarında Araç Değer Kaybınız Olmaz.

 
 
 
 

Batıkent Araç Kiralama – Batıkent Oto Kiralama

Batıkent ucuz rent a car sunulan hizmetler bakımından, her zaman tercih sebebi olmuştur. Bunda etkili olan ilk seçenek, güler yüzlü hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetidir. Müşteri ile yakın ilişkiler kuran firmamız, isteklerine en yakın seçenekleri sunacaktır. Kaliteli araçlar için sunulan fiyat teklifleri de oldukça ekonomiktir. Hızlı çözümler ve yerinde karar mekanizması ile her türlü işleriniz kolaylıkla sonuca ulaşacaktır. Seyahat etmek isteyenler için de rent a car hizmetlerimiz önerilmektedir.

Batıkent oto kiralama ile tatiller artık çok kolay. Uzak yerlerden tatil için, Ankara’ya gelenlere önerilen seçenek, rent a car hizmetinden alınan hizmettir. Tatili sınırlı olanlar için tercih edilen ulaşım yolu, uzak mesafeler için, hava yolu olacaktır.  Yöreyi gezmek için, önerilecek olan elbette araç kiralayarak yapılacak seyahatlerdir. Bu sayede, Ankara’nın tarihi ve doğal güzellikte yerleri, rahatlıkla gezilebilecektir. Rezervasyon yapıldığı takdirde, hava alanında araçlarımız, müşterilerini bekleyecektir. Bu sayede, en rahat ve huzurlu tatiller firmamız desteği ile sağlanmış olacaktır.

Batıkent araç kiralama firması olarak, araç filomuzda her türlü araba markası mevcuttur. Her marka aracımız, farklı modellerdedir. Sürüşü rahat ve konforludur. İstendiği zaman, şoför de tahsis edilecektir. Ticari işlerinizde firmalara prestij sağlayacak görsellikte araçlarımız yer alır. Arabaların her türlü periyodik bakımı yapılmış olup, her türlü sürüş güvenliği sağlanmıştır. Firmamızdan hizmet almak isteyenler için, rahat ve güvenli sürüş keyfi sağlanacaktır.