HEMEN ARA

Orta Segment Araçlarımız

Orta segment araçlarımızda indirim fırsatı devam ediyor.Birçok alanda ihtiyaç duyulabilecek özelliklere sahip araçlar en hızlı ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaştırılarak kiralama hizmeti sunulmaktadır. Batıkent oto kiralama hizmetlerinde müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.
 
Batıkent Oto Kiralama – Batıkent Rent A Car
 
İhtiyacınız olabilecek her tür araç (geniş, konfor, kapasite, model ve markada) ile kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunarak memnuniyetinizi kazanmak önceliğimizdir. Bir telefon ile bizlere ulaşmanız durumunda belirtmiş olduğunuz her noktaya istemiş olduğunuz özelliklerde aracı teslim ediyoruz. Konusunda uzman ve ilgili çalışma arkadaşlarımız bulunduğunuz noktada gereken işlemleri yaparak aracınızı teslim etmektedir.
 
Batıkent Oto Kiralama – Avantajları
 
Sahip olduğumuz çeşitli marka lüks araçlara en uygun fiyat garantisi Batıkent Rent A Car tarafından verilmektedir. Kiralamış olunan araç bedeli dışında herhangi bir ücret talep edilmez. Araç kiralama süresince başınıza gelebilecek her türlü yardım ihtiyacında bir telefon etmeniz yeterlidir. Yol yardım ve diğer hizmetleri sunan ekibimiz 7/24 olarak müşterilerimize hizmet vermektedir. Düğün, nişan ve sünnet gibi özel günlerinizde konusunda uzman hizmet eğitimi alan şoförlerimizle şoförlü araç kiralama hizmeti verilmektedir.