Batıkent araç kiralama olarak çözüm ortağınız olmaya geniş filomuz ile şirket veya bireysel yardımınıza 7 gün 24 saat hazırız.

Günlük Araç Kiralama – Batıkent Araç Kiralama

İçinde bulunduğumuz dönem itibari ile araç alımı yapabilmek için , büyük bir sermaye çıkışı yapmanız gerekmektedir. Ancak asıl dertler araç alımı sonrası başlar. Bitmek tükenmek bilmeyen masraflar beraberinde sizi zorlar.

Aracı almak yerine kiraladığınız taktirde ise , sermayenizi kendi işlerinizde kullanabilir ve sadece kiralayacağınız aracın kirasını ödersiniz. Diğer masrafların tamamı kiralama firmasına ait olacaktır. Bu da sizin zaman dan ve bütçenizde tasarruf yapmanızı sağlayacaktır.

Araç Kiralamanın Avantajı – Batıkent Kiralama

Batıkent kiralama , araç kiralamaya ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda farklı araç model ve seçenekleri sunarak , eşsiz bir sürüş keyfi yaşamanızı sağlar.

Batıkent kiralama , son dönemlerde insanların en çok tercih ettikleri , genellikle iş seyahatlerinde yada tatillerde , ihtiyaç durumlarına göre kullanım yaptıkları , kiralama türüdür. Teknolojinin de gelişimi ile , insanlar araç kiralama firmalarının web sitelerine , sosyal medya kanallarına girerek , on-line ekranlardan talep ettikleri aracın detaylarına hızlı bir şekilde ulaşabilmekte ve araç rezervasyonlarını kimseye temas etmeden gerçekleştirebilmektedirler. Bu sayede insanlar , günümüzde en değerli olan zaman kavramını , araç kiralama sektöründe en ergonomik şekilde yönetebilmektedirler.

Batıkent Kiralama – Batıkent Rent A Car

Araç Kiralamada Dikkat Edilmeli

Batıkent rent a car İnsanların ucuz fiyatlardan , doğru hizmet alamayacakları firmalardan uzak durmaları gerekmektedir. Araç kiralamanın başladı ilk andan sonlanacağı en son ana kadar sıkıntı yaşamadan , huzurlu bir kiralama için , fiyat karşılaştırması yerine , firmaların sundukları hizmetleri karşılamaları gerekmektedir. Bu hizmetlerin içinde en önemlileri ; 7/24 yol yardım hizmeti , tüm araçların rent a car kaskolu olması gereklilği  ve her an arandığında ulaşılabilen bir çağrı merkezinin olmasıdır.

Aracımı neden Batıkent Oto Kiralama’dan kiralamalıyım?

2000 yılında “her zaman en iyi hizmet” ilkesi ile gaza basan Batıkent Oto Kiralama, bugün bir Dünya markası olan Acar Oto Kiralama’nın Türkiye’deki iş ortağı olarak hizmet ağını genişletmiştir. Türkiye’nin her yerinde kısa dönem araç kiralama ve uzun dönem araç kiralama hizmeti veren  Batıkent Oto Kiralama, profesyonel ekibi, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışı ve geniş araç yelpazesi ile araç kiralamada sektörün yüz akı bir firma olmanın gururunu taşımaktadır.

Batıkent Kiralama

Aracınızı Batıkent Oto Kiralama’dan kiraladığınız takdirde, farklı bölge ve şehirlerde bulunan şubelerimiz sayesinde her yerde en doğru hizmeti alırsınız. Ayrıca farklı sınıflara ait, geniş araç yelpazemiz sayesinde ise dilediğiniz aracı kiralayabilirsiniz. Tüm bunların yanında sigorta, navigasyon, bebek koltuğu, adrese teslim ve adresten iade alma gibi hizmet unsurları ile araç kiralama hizmetini en profesyonel şekilde veren Batıkent Oto Kiralama , müşterileri için her zaman tercih sebebidir.

Şoförlü araç kiralama hizmetiyle de öne çıkan Batıkent Oto Kiralama , müşterileri için yolculukları bir keyfe dönüştürür. Bünyesinde hizmet veren deneyimli sürücü ekibi ve lüks araç filosu ile Ankara araç kiralama, Eryaman araç kiralama ve Etimesgut araç kiralama noktalarında lider olan Batıkent Oto Kiralama, tüm Türkiye’ye yayılan şube ağıyla şoförlü araç kiralama hizmeti alanında tüm ihtiyaçlara yanıt vermektedir.

Batıkent Araç Kiralama – Batıkent Rent A Car


İhtiyaca özel hizmet anlayışı ve çözüm odaklı yaklaşımı ile müşterilerinin memnuniyet düzeyini her zaman en üst noktada tutmayı amaçlayan Batıkent Oto Kiralama, uzun dönem filo kiralama alanında da firmalar için birçok avantaj sunmaktadır. Türkiye’nin önde gelen birçok kurumsal firması ile çalışan Batıkent Oto Kiralama, hem fiyatta hem de hizmette yarattığı farklarla benzersiz bir hizmet sunmaktadır.

Batıkent Filo Kiralama


Batıkent Oto Kiralama Şubeleri’ne uzak olduğunuz ya da zamanınızın kısıtlı olduğu durumlarda ise adrese teslim hizmetinden yararlanarak aracınızın sizin bulunduğunuz yere gelmesini talep edebilirsiniz. Yaşadığınız beklenmedik durumlarda size yardımcı olmak için kiralama işlemi yaptığınız şube ya da çağrı merkezleri size yardımcı olmaktadır. Böylece size kolaylık sağlayacak bir yol arkadaşınızın olduğunu bilmek, rahat bir yolculuk geçirmenize zemin hazırlar.

Batıkent Oto Kiralama – Filo Kiralama – Rent A Car


Batıkent Oto Kiralama, araç kiralama hizmetinin size vaat ettiği kazanç ve avantajların tümünü güvence altına almaktadır. İster bireysel hizmet alıyor olun, ister kurumsal Batıkent Oto Kiralama ile her zaman karlı, her zaman en güvenli yolculuklara çıkarsınız.

Category