Araba kiralama konusunda ön yargılarınız olabilir. Çünkü bir çok rent a car firması ya güvensiz araçları müşterilerinin hizmetine sunmakta ya da araba kiralama işlemini çok yüksek fiyata yapmaktadır. Yenikent araç kiralama sektöründe merdiven altı olarak tabir edilen birçok araba kiralama firması dışarıdan şahıs aracı alarak, müşterilerine kendi şirketleri üzerinde olmayan araçları kiralamaktadır. Firmanın kendi şirketine ait olmayan bir araç ile trafikte herhangi bir sorun yaşanması durumunda firma ile değil şahıs ile muhatap olmak durumunda kalınır. Ankara’da yıllardır hizmet veren Yenikent Araç Kiralamanın tüm araçları kendi bünyesinde Acar Grup’a aittir. Tüm araçları son derece güvenli ve kaskoludur. Her yıl araçlarını model olarak yükselterek, müşterilerine üstün ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlar.

Yenikent Araç Kiralama

Yenikent araç kiralama sektörü içinde en güvenilir, en uygun ve dilediğiniz kaskolu aracı seçme şansınızın olacağı için Yenikent Araç Kiralama ile huzurlu ve güvenli bir yolculuk yaparsınız. Tüm araçları kaskolu olduğundan herhangi bir hasar yahut olası bir kazaya karışmanız durumunda masraflardan dolayı siz sorumlu tutulmazsınız. Yenikent Araç Kiralamanın internet adresinden online olarak araç rezervasyonu yaptırabileceğiniz gibi havalimanında bulunan ofisinden de dilediğiniz aracı seçebilirsiniz. Uçak ile Ankara’ya geliyorsanız inmeden önce rezervasyon yaptırdığınız araç sizi bekliyor olacaktır. Navigasyonlu araçları ile Ankara’da seyahat ederken gideceğiniz yeri kolaylıkla bulabiliyorsunuz. Kiraladığınız araç size teslim edilmeden önce tüm periyodik bakımları yapılmış halde, tertemiz olarak teslim edilir. Yenikent Araç Kiralama araçlarını her kullanım sonrası bakım yaptırır.

Yenikent Araba Kiralama – Yenikent Araç Kiralama

Yenikent araç kiralama firmaları arasında güvenilir ve profesyonel hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini önceliği kabul eden Yenikent Araç Kiralamada dürüstlük ilkesi ile hareket edilir. Bünyesinde bulunan tüm araçların fiyatları dizel, benzinli, otomatik ve manuel tercihleri ile makul ve ekonomiktir. Özel günlerde ve tatillerde iki katına çıkan araba kiralama fiyatları Yenikent Araç Kiralama’da sabittir. Aracı teslim edeceğiniz zaman karşınıza ekstra ödemeler çıkmaz. Güveniniz ve güvenliğiniz için son derece dikkatli ve hassasiyetli davranır. Kaliteli hizmeti ve uygun fiyatlarıyla daha ilk anda diğer firmalarla arasındaki farkı kolaylıkla anlarsınız.